Produkty

Farby zewnętrzne

Farby zewnętrzne są nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również zabezpieczają elewację budynku. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór farb silikonowych, silikatowych, fasadowych, na dachy, a także odpowiednich do stosowania na betonie. Są to propozycje wyróżniające się wysoką jakością wykonania, trwałością, a także są łatwe w nakładaniu. Co ważne, naszym klientom gwarantujemy dostęp do szerokiej gamy kolorystycznej poszczególnych propozycji. Odcienie są żywe, a także nie blakną z upływem czasu. Stanowią solidną warstwę wykończeniową, a przy tym są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz czy promieniowanie UV.

Farba silikonowa, silikatowa czy fasadowa?

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne farby zewnętrzne. Farby silikonowe wyróżnia się wysoką odpornością na ścieranie, wilgoć czy zmienne warunki atmosferyczne. Często wykorzystuje się je do odnawiania starych budynków o charakterze zabytkowym. Farby silikatowe (krzemianowe) bardzo dobrze kryją każdą powierzchnię, są matowe i dają efekt jednorodnego koloru. Warstwa jest paroprzepuszczalna, również odporna na zmywanie, a także czynniki atmosferyczne. W składzie znajdują się także środki zapobiegające rozwojowi pleśni i grzybów na powierzchni elewacji. Farby fasadowe zabezpieczają mury przed wchłanianiem wilgoci, a przy tym pozwalają im „oddychać”. Gwarantują estetyczny i trwały wygląd przez długi czas.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dodać do farb dowolnie wybranych pigmentów, żeby stworzyć wymarzone odcienie kolorystyczne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7