Produkty

Farby do wnętrz

Nasze farby wewnętrzne pozwolą Ci odmienić wygląd Twojego mieszkania. Jesteśmy producentem farb lateksowych oraz inwestycyjnych. Wszystkie wyróżniają się wysoką jakością, są trwałe, odporne, a także nie blakną z upływem czasem. Niewątpliwym atutem jest to, że naszym klientom gwarantujemy dostęp do szerokiej gamy kolorystycznej według standardów RAL i NCS, co daje ogromne pole manewru podczas wyboru konkretnych propozycji. Farby wyróżniają się bardzo dobrym kryciem, a przy tym są odporne na zmywanie. Sprawdzają się zatem w prywatnych domach, ale także w miejscach publicznych, takich jak biura, urzędy, szkoły czy biblioteki. Co ważne, farby marki Pigment są łatwe w rozprowadzaniu i bardzo wydajne. Uzupełnieniem dla farb bez wątpienia będą preparaty gruntujące, które również znajdziesz w naszej ofercie.

Farby sufitowe

Ważny moment każdego remontu to wybór odpowiedniej farby sufitowej. Na rynku występują różne typy farb przeznaczonych do malowania sufitu, które różnią się między sobą odcieniem, stopniem połysku, czy konsystencją. Parametrami, na które warto zwrócić uwagę to również przyczepność i granulacja. Wielu klientów zastanawia się, jaka powinna być dobra, wysokiej jakości farba sufitowa. Rekomendujemy przede wszystkim gęste emulsje, które nie będą spływać z wałka i nie zachlapią powierzchni dookoła. Dzięki temu malowanie będzie dużo prostsze i szybsze. Po drugie, polecamy farby sufitowe dobrze kryjące. Powinny zakryć wszystkie niedoskonałości, zacieki i przebarwienia. Taki wybór spowoduje, że zamiast kilku warstw wystarczy tylko jedna. Ostatni istotny parametr dobrej farby sufitowej to jej wydajność. Należy wziąć pod uwagę jak dużą powierzchnię będziemy w stanie pomalować konkretną ilością farby.

Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą farb do wnętrz, idealnych do malowania ścian i sufitów.

Farby dekoracyjne do wnętrz

W naszej ofercie posiadamy również farby dekoracyjne do wnętrz. Wyróżniają się matową powierzchnią o szlachetnym wyglądzie. Co ważne, można ich używać na różnych powierzchniach, takich jak tynki cementowo-wapienne czy gipsowe, cegły, beton oraz płyty gipsowo-kartonowe. Nasze farby są odporne na zmywanie, nie blakną, a także są bardzo wydajne. Ponadto są bezpieczne dla środowiska naturalnego i ekologiczne.